O nás

VH ELECTRONICS 

 

Firma VH ELECTRONICS  bola založená v roku 1990 a od svojho vzniku sa zameriava hlavne na oblasť rádiokomunikačnej techniky. Sme autorizovaný distribútor japonskej firmy KENWOOD, ktorá má dominantné postavenie v tejto oblasti a určuje trendy vývoja vo svete. Našim zákazníkom ponúkame rádiostanice najvyššej kvality.

VH ELECTRONICS je tiež distributorom firmy ITALAB.
(Italian Technology Broadcasting) bola založená v roku 1986. Jej skutočné počiatky možno vystopovať od roku 1975, keď si súkromné FM-rádiá začali získavať obľubu v Taliansku. ITB začínal ako Telenord, potom ako Italab až po súčastný názov Italian Technology Broadcasting. Firma má 36-ročné skúsenosti v oblasti vysielania a snaží sa ich využit a ponúknuť konkurencie schopné výrobky na trhu.

Od roku 2013 sa firma začala zaoberať vývojom a výrobou výkonných tranzistorových zosilňovačov. V krátkom časovom horizonte sme ponúkli na trh radu LDMOS zosilňovačov TAJFUN 1000 pre VHF a UHF pásma až do výkonu 1kW. Jedná sa o najmenšie a najľahšie PA vo svojej kategórii na svete. Pre veľký záujem a ďalšie požiadavky zákazníkov bola v roku 2015 vyvinutá nová, robustnejšia verzia BIG TAJFUN 1000, ktorú priebežne inovujeme a vylepšujeme. 

História

 

1990 - Založenie spoločnosti VH ELECTRONICS

 

1993 - Rádiokomunikačná technika KENWOOD, telemetrické a riadiace systémy pre priemyselné použitie, dispečerské systémy, obchodná činnosť

 

1998 - Autorizovaný distribútor japonskej firmy KENWOOD pre Slovenskú Republiku

 

2004 - Partner firmy CONEL na Slovensku

 

2005 - GSM, GPRS a EDGE komunikačné a nízkopríkonové systémy

 

2012 – Distribútor firmy ITALAB

 

2013 – Výroba výkonných tranzistorových zosilňovačov rady TAJFUN 1000 pre VHF a UHF pásma